Бюро перекладів - Азал
Головна  |  Послуги перекладу  |  Якість перекладу  |  Про переклад  |  Вартість перекладу  |  Варіанти оплати  | Контакти
Українська English Русский

Письмовий переклад Бюро перекладів Азал
Усний переклад:

- Синхронний переклад

- Послідовний переклад


Письмовий переклад:


- Переклад тексту

- Переклад особистих документів

- Юридичний переклад

- Технічний переклад

- Редагування перекладів


Додаткові послуги:


- Нотаріальне супроводження

- АПОСТИЛЬ

- Переклад WEB-сайтів


Вакансії:

Бюро перекладів Азал виконує такі види письмового перекладу:

Переклад тексту

Переклад тексту
- одним із ключових напрямків Бюро перекладів Азал є письмовий переклад особистої та ділової документації з послідуючим нотаріальним засвідченням.

Переклад особистих документів

Переклад особистих документів
- Бюро перекладів Азал надає приватним особам і співробітникам корпоративних клієнтів послуги по перекладу особистих документів (свідоцтва, довідки, паспорта, документи про освіту, довіреності та ін.).

Переклад юридичний

Переклад юридичний
(переклад правових документів) - це переклад текстів, що відносяться до області права і використовуються для обміну юридичною інформацією між людьми, які розмовляють на різних мовах.

Переклад технічний

Переклад технічний
- це, безсумнівно, самий складний вид письмового перекладу, який потребує від перекладача не тільки відмінного знання іноземної мови, але й знання тієї предметної області, в якій виконується переклад.

Редагування документів

Бюро перекладів Азал
здійснює стилістичне редагування усіх виконаних компанією перекладів. Крім того, додатково надаються наступні послуги: звірення с оригіналом (перевіряється точність передачі змісту) і профільне редагування спеціалістами в конкретній області (перевіряється правильність використання основних термінів).

 

Якщо Ви потребуєте послуг з перекладу технічної документації зв'яжіться з менеджерами Бюро перекладів Азал будь-яким зручним для Вас способом.


Азал - Бюро перекладів Київ. Всі права захищено


Україна, 01032, м.Київ, вул. Старовокзальна 13, офіс 204, 2 поверх
тел.:+38 (044) 22-137-66
(багатоканальний)