Бюро перекладів - Азал
Головна  |  Послуги перекладу  |  Якість перекладу  |  Про переклад  |  Вартість перекладу  |  Варіанти оплати  | Контакти
Українська English Русский

Переклад сайтів - Бюро перекладів Азал
Усний переклад:

- Синхронний переклад

- Послідовний переклад


Письмовий переклад:


- Переклад тексту

- Переклад особистих документів

- Юридичний переклад

- Технічний переклад

- Редагування перекладів


Додаткові послуги:


- Нотаріальне супроводження

- АПОСТИЛЬ

- Переклад WEB-сайтів


Вакансії:

Переклад web-сайтів – розуміння і доступність для всіх користувачів.

Сьогодні все більше організацій розміщують свою інформацію на своїх сайтах не тільки на рідній мові, але і на іноземній мові, таким чином, розширюючи межі і сфери своєї діяльності. Немає жодних сумнівів у важливості і значенні інтернаціональних сайтів. Наявність багатомовного сайту створює образ серйозної, відповідальної і поважаючої себе організації. Статистика говорить сама за себе: політика розповсюдження продукції, послуг і товарів на декількох іноземних мовах, збільшує продажі не тільки закордоном, але і в Україні в декілька разів! Будь-який сайт – це свого роду обличчя організації, а багатомовний сайт – це ще і додаткові можливості розвитку сфери діяльності на міжнародному рівні.

Переклад сайтів відкриває нові можливості для розвитку вашого бізнесу, сприяє розширенню меж ведення ділових відносин, а також знімає багато обмежень.
Багато компаній вже давно вийшли на світовий рівень. Наше бюро перекладів допоможе подолати мовний бар’єр і здійснити переклад сторінок веб-сайту вашої компанії.


Особливості перекладу сайтів

Зверніть увагу на наступні особливості перекладу сайту:

• можливо з’явиться необхідність у перекладі графічних елементів – банерів (в т.ч. анімації), логотипів, написів на рисунках (наприклад схема проїзду), написів на кнопках і т. і.
• якщо у Вас на сайті є посилання на розміщенні документи як то: прайс-листи, прес-релізи, витяги із нормативних актів, презентації, відеоролики і т. і., Вам необхідно прийняти рішення про необхідність перекладу цих матеріалів.
• слід враховувати, що дуже часто переклад на іноземну мову призводить до зміни обсягу тексту. Він може, як збільшуватися на 15-20%, так і зменшуватися.
• чи необхідний переклад одиниць виміру в іншу систему виміру?
• якщо на сайті є розділи «Архів», «Форум», «Статті», чи необхідно їх перекладати?


Вартість перекладу веб-сайтів

Вартість перекладу залежить від кількості тексту і дизайну. Цінова політика Вашого сайту визначається індивідуально.

Для розрахунку вартості перекладу сайту Ви можете зв’язатися з нашими спеціалістами за телефоном: (044) 221-37-66 або написати нам на адресу mail@azal.com.ua


Азал - Бюро перекладів Київ. Всі права захищено


Україна, 01032, м.Київ, вул. Старовокзальна 13, офіс 204, 2 поверх
тел.:+38 (044) 22-137-66
(багатоканальний)