Бюро перекладів - Азал
Головна  |  Послуги перекладу  |  Якість перекладу  |  Про переклад  |  Вартість перекладу  |  Варіанти оплати  | Контакти
Українська English Русский

Нотаріальне супроводження Бюро перекладів Азал
Усний переклад:

- Синхронний переклад

- Послідовний переклад


Письмовий переклад:


- Переклад тексту

- Переклад особистих документів

- Юридичний переклад

- Технічний переклад

- Редагування перекладів


Додаткові послуги:


- Нотаріальне супроводження

- АПОСТИЛЬ

- Переклад WEB-сайтів


Вакансії:

Бюро перекладів Азал надає послуги з нотаріального засвідчення перекладів, а також копій документів в державних та приватних нотаріальних конторах з метою засвідчення як справжності підпису перекладача, так і вірності фотокопії оригіналів документів, виданих на території України та будь-якої іншої іноземної держави.

НОТАРІАЛЬНі ПОСЛУГИ
Послуги
Вартість в грн.
Засвідчення копії документу

120

Засвідчення перекладу
160
Засвідчення печаткою бюро перекладів
20
Засвідчення статутних документів
160 + 8/стор.

- Бюро перекладів "АЗАЛ" надає систему знижок (від 5% до 10%), в залежності від об'ему послуг.


Великий досвід роботи в даній області дозволяє нам з упевненістю стверджувати, що нотаріальний супровід будь-яких перекладів в короткі строки по доступним цінам – це реальність.

Нотаріальне засвідчення в бюро перекладів
Нотаріальне засвідчення перекладу здійснюється нотаріусом в безпосередній присутності перекладача, з дипломом, який підтверджує знання іноземної мови, з якої або на яку здійснювався переклад. Як показує практика, найбільш оптимальним, швидким та недорогим є нотаріальне засвідчення в бюро перекладів.
Переклад та нотаріальне засвідчення
В бюро перекладів рідко звертаються лише за одним перекладом документу — цей переклад буде лише папірцем, який не буде мати ніякої юридичної сили. Надання перекладу в будь-яку державну інстанцію та більшість приватних організацій вимагає нотаріального засвідчення перекладу. На підставі простого перекладу документ не може бути легалізованим для іноземної держави. Перед легалізацією документа потрібно його перекласти і нотаріально засвідчити.
Переклад і нотаріальне засвідчення в нашому бюро перекладів невід’ємні одне від одного. Майже всім клієнтам бюро перекладів необхідно не просто переклад документу, але й його нотаріальне засвідчення.
Нотаріальне засвідчення перекладу
Нотаріальне засвідчення перекладів необхідно для надання документам юридичної сили на території України, або для подальшої легалізації українських документів для іноземної держави.
Нотаріальне засвідчення перекладу підтверджує його справжність. Крім того, нотаріальне засвідчення може говорити про те, що переклад виконаний дипломованим спеціалістом, який внесений до нотаріального реєстру. Це, в свою чергу, є підтвердженням високої якості перекладу, який відповідає всім нормам і правилам.
До тих пір, доки переклад документа не буде нотаріально засвідчений, він не буде мати ніякої цінності. Крім того, не засвідчений переклад не може вважатися документом, навіть якщо він виконаний професійним перекладачем.
Тому нотаріальне засвідчення перекладу — необхідна умова при подачі документів до державних інстанцій, а також для легалізації документу. Нотаріальне засвідчення вірності перекладу гарантує, що документ буде мати певну юридичну силу.
Варто відзначити, що нотаріальне засвідчення вірності перекладу найшвидше здійснюється в бюро перекладів, спеціалістами якого був перекладений документ. Справа в тому, що нотаріус засвідчує вірність перекладу відповідно реєстру, до якого занесені перекладачі, які мають право на здійснення офіційних перекладів. Зрозуміло, що при перекладі документа у спеціаліста, не зареєстрованого у нотаріуса, нотаріальне засвідчення перекладу буде проблематичним або зовсім неможливим.

 

Якщо у Вас виникли додаткові питання, Ви можете дізнатися у розділі Вартість перекладу або безпосередньо у менеджера Бюро перекладів Азал
за телефоном
(044) 221-37-66, (044) 23-696-48


Азал - Бюро перекладів Київ. Всі права захищено


Україна, 01032, м.Київ, вул. Старовокзальна 13, офіс 204, 2 поверх
тел.:+38 (044) 22-137-66
(багатоканальний)